Sıkça Sorulan Sorular

Kulübe nasıl üye olabilirim?

 

İnternet sayfamızdaki “BİZE KATIL” butonunu kullanarak veya tanıtım günlerinde standımızı ziyaret ederek ekibimize dahil olabilirsin.

 

Bütün etkinliklere katılmam zorunlu mu?

 

Etkinliklerin tümüne katılmak ekip içerisindeki ilerlemeni ve elde ettiğin yetkinliği arttıracaktır, fakat tabiki her etkinliğe katılım zorunlu değildir.

 

ÇEK ekibe nasıl yükselebilirim?

Etkinliklere ve toplantılara düzenli katılım göstermek ve ekip arkadaşlarımızla iletişimi güncel tutarak gelişmelerden haberdar olmak bir sonraki dönem için seni potansiyel ÇEK üyesi haline getirir!

 

Etkinliklerden nasıl haberdar olabilirim?

 

Etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan, kampüslerin içerisindeki afişlerden ve ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Kulüp bana ne fayda sağlayacak?

 

Henüz akademik hayatınız bitmeden kariyerinize bir yol çizmeniz için kapılar açmayı, bu kapıların ardında sizleri bekleyen alanında uzman şirket ve kişilerle sizleri bir araya getirmeyi, sosyal çevre ve iş hayatında ihtiyaç duyacağınız iletişim becerilerini geliştirmeyi sağlar.

 

Etkinlik düzenlemek istiyorum, ne yapmam gerekir?

 

Bir fikrin mi var? Ekibe dahil olarak bizlere bu fikrinden dilediğin gibi bahsedebilir, ihtiyaçların doğrultusunda aramızdan bir ekip oluşturabilir ve fikrini gerçekleştirmek için seninle birlikte vakit kaybetmeden çalışmaya başlayabiliriz!

 

Hazırlık öğrencisi olmam sorun oluşturur mu?

 

Hayır sorun oluşturmaz, Bilgi Üniversitesi öğrencisi olan herkes ekibimize dahil olabilir. Etkinliklerimiz ise herkese açıktır.

 

 

Kulübe derslerime engel olacak kadar vakit ayırmam gerekir mi?

 

Ekip içinde her fakülteden öğrenci bulunduran bir kulüp olduğumuz için çalışma yoğunluğumuzu hepimize uygun düşecek şekilde belirleriz. Etkinliklerimiz akademik takvimin yoğunluğuna göre tarihlendirilir. (Vize-final haftalarına önem verilir.)