BIG Education Series: Ufuk Koç ile Ayakta Kalmak İçin Hayatta Kalmak

Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

BIG Education Series: Ufuk Koç ile Ayakta Kalmak İçin Hayatta Kalmak

7 Aralık 2016 @ 19:00 - 21:00

BIGES kapsamında gerçekleşecek olan etkinlik, 7 Aralık 2016 Çarşamba günü Saat 19:00’da E3-101’de! “Ayakta Kalmak İçin Hayatta Kalmak” konusundaki bu eğitimimizin konuk konuşmacısı Ufuk Koç. Bugün belki de en çok tartıştığımız konu başlığı, sosyal yaşam ve iş yaşamının dengesi nasıl kurulacak? İş dünyasına acaba çok mu anlam yüklüyor ve onu havalara mı sokuyoruz? İpin ucu koptu. Roller birbirinin içine girdi. İnsanlar mutsuz. Sürekli bir arayış içinde özgeçmişlerini güncelleyip, linkedinde ilişki ağlarını genişletmeye, bir kurtarıcının gelip onları bu hayattan çekip almasını umuyorlar. Neler oluyor? Senaryo bu kadar kötü mü, yoksa aslında çıkış yolunu biz mi göremiyoruz? Tüm bu soruların cevapları için hepinizi etkinliğimize bekliyoruz !!

 

Ufuk Koç kimdir?

Turizm sektöründe 10 yıl farklı kademelerde ve kulvarlarda çalıştıktan sonra yüksek lisansını Turizm Ekonomisi dalında yaparken İletişim Fakültesi’nden reklam ve halkla ilişkiler dersleri de aldı. İstanbul Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Aynı yıllarda Akademi İstanbul’da İletişim Okulu Başkanlığı ve Satış Direktörlüğü görevlerini yürüttü. Tiyada Turistik İşletmecilik Yatırım ve Danışmanlık şirketinde genel koordinatör olarak görev yaptı. 1996’da ORHIM’de başladığı kurumsal eğitmenliği Management Center Türkiye’de sürdürdü. Farklı kulvarlarda çalıştığı arkadaşlarıyla bir araya gelerek Bilgi Gezginleri’ni kurdu. 2008 yılında ortak bir kararla Bilgi Gezginleri kapanınca aynı kültürü ve yaklaşımı 100. Faktör’e taşıdı.

2001 yılında NLP Practisioner sertifikası aldı. (NLP: yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili, yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika’da geliştirilmiş bir model ve metodolojidir.)

Koç’un ‘Kurşun İşlemez Satıcı’ isimli bir de kitabı bulunuyor.

Detaylar

Tarih:
7 Aralık 2016
Saat:
19:00 - 21:00
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , , , ,

Mekan

SantralIstanbul
Emniyettepe Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. No: 2/13, 34060 İstanbul

Organizatör

Bilgili Girişimciler Kulübü
E-mail:
big@bilgiligirisimciler.com
Website:
www.bilgiligirisimciler.com